Sklep LED
Newsletter
Zapytaj o pełny asortyment
Sklep ELEKTRONIK prowadzony jest przez hurtownię elektroniczną Micros sp. j. W. Kędra i J. Lic.

W przypadku braku interesującego Państwa produktu bądź zapotrzebowania na większą ilość danego elementu zachęcamy do kontaktowania się z naszym działem handlowym ( sklep@elektronik.micros.pl ) oraz do przeglądania katalogu internetowego z wszystkimi oferowanymi przez nas produktami: [ katalog online ]

UWAGA KLIENCI!

UWAGA! Obecnie nie prowadzimy sprzedaży detalicznej oraz nie obsługujemy klientów indywidualnych. Realizujemy wyłącznie zamówienia firm. Do odwołania został także wstrzymamy odbiór osobisty towaru. Za utrudnienia przepraszamy.

Micros

Katalog produktów:

Kontakt:

  • sklep@elektronik.micros.pl
  • 12 12 636 95 66

Zwroty


Prawa klienta

Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie do 14 dni od daty otrzymania towaru. Towar powinien zostać zwrócony na adres Sprzedawcy do 14 dni. Dla zakupów udokumentowanych paragonem fiskalnym, towar powinien zostać zwrócony wraz z formularzem odstąpienia od umowy (do pobrania z naszej strony poniżej ) oraz z załączonym oryginalnym paragonem. FORMULARZ BEZ ZAŁĄCZONEGO PARAGONU JEST NIEWAŻNY! Sprzedawca natomiast w terminie do 14 dni od otrzymania od Klienta oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwróci Klientowi poniesione przez niego koszty zakupu produktu. Zwrot płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie.

 

Odpowiedzialność klienta

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Koszty dostawy

W przypadku odstąpienia od umowy Klientowi przysługuje również zwrot kosztów wysyłki towaru do klienta o równowartości najtańszej formy wysyłki dostępnej w Sklepie. Zwrot kosztów wysyłki nie przysługuje jeśli wybraną przez Klienta formą dostawy był odbiór osobisty. Bezpośrednie koszty zwrotu produktu do Sprzedawcy ponosi Klient.

 

Adresy

Deklarację odstąpienia od umowy należy przesłać na adres poczty elektronicznej: sklep@elektronik.micros.pl lub w postaci drukowanej na adres sklepu: ul.E.Godlewskiego 38, 30-198 Kraków.

 

Formularz odstąpienia od umowy

Formularz odstąpienia od umowy w formacie PDF

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące okoliczności i praw do odstąpienia od umowy i zwrotów znajdują się w punkcie VIII Regulaminu