Sklep LED
Newsletter
Zapytaj o pełny asortyment
Sklep ELEKTRONIK prowadzony jest przez hurtownię elektroniczną Micros sp. j. W. Kędra i J. Lic.

W przypadku braku interesującego Państwa produktu bądź zapotrzebowania na większą ilość danego elementu zachęcamy do kontaktowania się z naszym działem handlowym ( sklep@elektronik.micros.pl ) oraz do przeglądania katalogu internetowego z wszystkimi oferowanymi przez nas produktami: [ katalog online ]

UWAGA KLIENCI!

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z reorganizacją sklepu od 25 maja 2018 r. zakupów u nas będą mogły dokonywać wyłącznie firmy. Za utrudnienia przepraszamy.

Micros

Katalog produktów:

Kontakt:

  • sklep@elektronik.micros.pl
  • 12 12 636 95 66

Zapisz się do Newslettera!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, przez Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic. z siedzibą w Krakowie, ul. E. Godlewskiego 38, 30-198 Kraków działających jako administratorzy danych, w celu przedstawienia mi ofert/y usług opisanych na niniejszej stronie internetowej: drogą telefoniczną, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (na numer telefonu lub adres e-mail).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ww. podmiotów informacji handlowej: drogą telefoniczną, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (na numer telefonu lub adres e-mail).


Powyższe zgody dodatkowe obejmują również przetwarzanie danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania.
Informujemy, że: przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz odwołania wyrażonej zgody w każdym czasie, podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne.

Na stronie Polityka Prywatności publikujemy wyjaśnienie, jakiego rodzaju dane gromadzimy oraz zasady ich przetwarzania i wykorzystywania. Korzystając ze strony www.micros.com.pl , w szczególności dokonując subskrypcji naszego newslettera, akceptują Państwo zasady zawarte w tym dokumencie.