Sklep LED
Newsletter
Zapytaj o pełny asortyment
Sklep ELEKTRONIK prowadzony jest przez hurtownię elektroniczną Micros sp. j. W. Kędra i J. Lic.

W przypadku braku interesującego Państwa produktu bądź zapotrzebowania na większą ilość danego elementu zachęcamy do kontaktowania się z naszym działem handlowym ( sklep@elektronik.micros.pl ) oraz do przeglądania katalogu internetowego z wszystkimi oferowanymi przez nas produktami: [ katalog online ]

UWAGA KLIENCI!

UWAGA! Obecnie nie prowadzimy sprzedaży detalicznej oraz nie obsługujemy klientów indywidualnych. Realizujemy wyłącznie zamówienia firm. Do odwołania został także wstrzymamy odbiór osobisty towaru. Za utrudnienia przepraszamy.

Micros

Katalog produktów:

Kontakt:

  • sklep@elektronik.micros.pl
  • 12 12 636 95 66

Kable, przewody i akcesoria :: Kable Patchcord


27590 Kabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E 1.8m

Szczegóły

Towar dostępny na zamówienie, prosimy o kontakt z Działem Handlowym (12 636-95-66 w.191)

54000 Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 1m

Szczegóły

Towar dostępny na zamówienie, prosimy o kontakt z Działem Handlowym (12 636-95-66 w.191)

54072 Optic Patchcord LC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 2m

Szczegóły

Towar dostępny na zamówienie, prosimy o kontakt z Działem Handlowym (12 636-95-66 w.191)

54075 Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 1m

Szczegóły

Towar dostępny na zamówienie, prosimy o kontakt z Działem Handlowym (12 636-95-66 w.191)

27592 Kabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E 5.0m

Szczegóły

Towar dostępny na zamówienie, prosimy o kontakt z Działem Handlowym (12 636-95-66 w.191)