Sklep LED
Newsletter
Zapytaj o pełny asortyment
Sklep ELEKTRONIK prowadzony jest przez hurtownię elektroniczną Micros sp. j. W. Kędra i J. Lic.

W przypadku braku interesującego Państwa produktu bądź zapotrzebowania na większą ilość danego elementu zachęcamy do kontaktowania się z naszym działem handlowym ( sklep@elektronik.micros.pl ) oraz do przeglądania katalogu internetowego z wszystkimi oferowanymi przez nas produktami: [ katalog online ]

UWAGA KLIENCI!

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z reorganizacją sklepu od 25 maja 2018 r. zakupów u nas mogą dokonywać wyłącznie firmy. Za utrudnienia przepraszamy.

Micros

Katalog produktów:

Kontakt:

  • sklep@elektronik.micros.pl
  • 12 12 636 95 66

ARDUINO A000066 Arduino Uno Rev3

ARDUINO A000066 Arduino Uno Rev3 [ARDUINO UnoRev3]


Kategoria: Zestawy ARDUINO
Stan: dostępny

Moduł Arduino z mikrokontrolerem AVR ATmega328P, 68.6×53.4mm, Vin 7÷12V 32kB-FLASH (0.5kB bootloader), 2kB-RAM, 1kB-EE, 16MHz, 5V, 14xI/O (6xPWM), 6A/D


Cena netto/szt: 79,84 zł
Cena brutto/szt: 98,20 zł
Ilość: szt

Wyślj link znajomemu

Arduino UNO - najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z elektroniką i programowaniem.

  Po włosku, a więc w języku ojczyzny Arduino, „uno” znaczy „jeden” i to właśnie ta nazwa została wybrana na potrzeby pierwszej płytki, jaka powstała wraz ze środowiskiem programistycznym Arduino Software IDE w wersji 1.0. Arduino UNO to projekt referencyjny, który na przestrzeni lat ewoluował do obecnej, trzeciej wersji. Stąd w sprzedaży dostępny jest Arduino UNO Rev.3.
 Platforma Arduino UNO to najlepsza płytka by zacząć naukę elektroniki i programowania urządzeń. Jeśli użytkownikiem ma być osoba, która chce sprawdzić możliwości Arduino i nie ma jeszcze konkretnych pomysłów na projekt, powinna sięgnąć właśnie po ten model. Jest to zarazem najlepiej udokumentowana płytka, z wykorzystaniem której powstało najwięcej rozwiązań.
 Arduino UNO bazuje na mikrokontrolerze ATmega328P. Zawiera wszystko co potrzebne do pracy mikrokontrolera. Wystarczy podłączyć płytkę do komputera przez kabel USB lub zasilić ją za pomocą oddzielnego zasilacza czy baterii. Prace z Arduino UNO można prowadzić bez obaw, gdyż w najgorszym wypadku wystarczy wyjąć procesor z podstawki zamontowanej na płytce i wymienić go na nowy, po czym zacząć od nowa.

Dane techniczne:

Mikrokontroler ATmega328P
Wykorzystywany poziom napięć 5 V
Zalecane napięcie zasilania 7 ~ 12 V
Dopuszczalne napięcie zasilania 6 ~ 20 V
Cyfrowe wejścia/wyjścia 14
Wyjścia PWM 6
Analogowe wejścia 6
Maksymalny prąd stały dla wejść i wyjść 20 mA
Maksymalny prąd dla wejść i wyjść 3,3 V 50 mA
Pamięć Flash 32 kB
Pamięć Flash dostępna dla użytkownika 31,5 kB
Pamięć SRAM 2 kB
Pamięć EEPROM 1 kB
Taktowanie 16 MHz
Wymiary [mm] 68,6 x 53,4
Waga 25 g