Sklep LED
Newsletter
Zapytaj o pełny asortyment
Sklep ELEKTRONIK prowadzony jest przez hurtownię elektroniczną Micros sp. j. W. Kędra i J. Lic.

W przypadku braku interesującego Państwa produktu bądź zapotrzebowania na większą ilość danego elementu zachęcamy do kontaktowania się z naszym działem handlowym ( sklep@elektronik.micros.pl ) oraz do przeglądania katalogu internetowego z wszystkimi oferowanymi przez nas produktami: [ katalog online ]

UWAGA KLIENCI!

UWAGA! Obecnie nie prowadzimy sprzedaży detalicznej oraz nie obsługujemy klientów indywidualnych. Realizujemy wyłącznie zamówienia firm. Do odwołania został także wstrzymamy odbiór osobisty towaru. Za utrudnienia przepraszamy.

Micros

Katalog produktów:

Najczęściej kupowane:

Kontakt:

  • sklep@elektronik.micros.pl
  • 12 12 636 95 66

Wysyłkaregulamin

Produkty zamówione w Sklepie wysyłane są do Klienta na podstawie zamówień złożonych i potwierdzonych oraz z uwzględnieniem warunków płatności określonych w Regulaminie.

dostawa

Produkty zamówione w Sklepie wysyłane są przesyłkami kurierskimi UPS.

odbiór

Informujemy, że odbiór osobisty zamówień jest wstrzymany do odwołania.

koszt

Koszt dostawy nie jest wliczany w cenę zamawianych produktów. Informacja o koszcie dostawy dostępna jest w trakcie składania zamówienia w Sklepie, w zakładce koszyk.

dostawa

Dostawa towarów odbywa się wyłącznie na terenie Polski. Dostawa towarów realizowana jest natychmiast po otrzymaniu przez sklep internetowy zamówienia, nie później niż w terminie 30 dni od zawarcia umowy.

Koszty dostawy:

Kurier UPS:

- przedpłata: 25,09 PLN

- za pobraniem: 28,17 PLN

Dokładne informacje o przybliżonym czasie wysyłki znajdują się w zakładce WYSYŁKA przy każdym z produktów.

Szczegółowe informacje dotyczące dostaw znajdują się w punkcie VI Regulaminu.

 

Czas dostawy - Czasem dostawy nazywamy czas od momentu nadania przez nasz sklep internetowy przesyłki do momentu odebrania jej przez zamawiającego. Czas dostawy nie jest więc tożsamy z czasem realizacji zamówienia.

 

Dostawa firmą kurierską - W przypadku dostawy Kurierem UPS czas dostawy to najczęsciej 1 dzień roboczy, tak więc przesyłka powinna trafić do rąk adresata następnego dnia po nadaniu jej przez sklep.
Czasami jednak czas dostawy przedłuża się z powodu przypadków losowych, np. korki, awaria samochodu dostawczego,trudne warunki atmosferyczne, a także nieobecność zamawiającego pod podanym adresem dostawy. Warto więc śledzić aktualny status przesyłki na stronie internetowej firmy kurierskiej albo kontaktować się telefonicznie z dyspozytorem firmy kurierskiej.

 

 

UWAGA!!!
Informujemy, że odbiór osobisty zamówień jest wstrzymany do odwołania.