Sklep LED
Newsletter
Zapytaj o pełny asortyment
Sklep ELEKTRONIK prowadzony jest przez hurtownię elektroniczną Micros sp. j. W. Kędra i J. Lic.

W przypadku braku interesującego Państwa produktu bądź zapotrzebowania na większą ilość danego elementu zachęcamy do kontaktowania się z naszym działem handlowym ( sklep@elektronik.micros.pl ) oraz do przeglądania katalogu internetowego z wszystkimi oferowanymi przez nas produktami: [ katalog online ]

UWAGA KLIENCI!

Szanowni Państwo, informujemy, że odbiór osobisty zamówień jest wstrzymany do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Micros

Katalog produktów:

Kontakt:

  • sklep@elektronik.micros.pl
  • 12 12 636 95 66

Wysyłkaregulamin

Produkty zamówione w Sklepie wysyłane są do Klienta na podstawie zamówień złożonych i potwierdzonych oraz z uwzględnieniem warunków płatności określonych w Regulaminie.

dostawa

Produkty zamówione w Sklepie wysyłane są do Klienta przesyłkami Poczty Polskiej oraz przesyłkami kurierskimi UPS.

odbiór

Produkty zamówione w Sklepie mogą też być odebrane przez Klienta osobiście w naszym magazynie w Krakowie,
ul. Godlewskiego 38 w godzinach 9.30 – 15.30. W przypadku zamówień odbieranych osobiście, Sklep wymaga uprzedniego kontaktu telefonicznego lub e-mail celem ustalenia terminu przygotowania towaru dla Klienta.

koszt

Koszt dostawy nie jest wliczany w cenę zamawianych produktów. Informacja o koszcie dostawy dostępna jest w trakcie składania zamówienia w Sklepie, w zakładce koszyk.

dostawa

Dostawa towarów odbywa się wyłącznie na terenie Polski. Dostawa towarów realizowana jest natychmiast po otrzymaniu przez sklep internetowy zamówienia, nie później niż w terminie 30 dni od zawarcia umowy.

Koszty dostawy:

 

Poczta Polska Informacje

 

 

Kurier UPS:

- przedpłata: 18 PLN

- za pobraniem: 23 PLN

Dokładne informacje o przybliżonym czasie wysyłki znajdują się w zakładce WYSYŁKA przy każdym z produktów.

Szczegółowe informacje dotyczące dostaw znajdują się w punkcie VI Regulaminu.

 

Czas dostawy - Czasem dostawy nazywamy czas od momentu nadania przez nasz sklep internetowy przesyłki do momentu odebrania jej przez zamawiającego. Czas dostawy nie jest więc tożsamy z czasem realizacji zamówienia.

 

Dostawa firmą kurierską - W przypadku dostawy Kurierem UPS czas dostawy to najczęsciej 1 dzień roboczy, tak więc przesyłka powinna trafić do rąk adresata następnego dnia po nadaniu jej przez sklep.
Czasami jednak czas dostawy przedłuża się z powodu przypadków losowych, np. korki, awaria samochodu dostawczego,trudne warunki atmosferyczne, a także nieobecność zamawiającego pod podanym adresem dostawy. Warto więc śledzić aktualny status przesyłki na stronie internetowej firmy kurierskiej albo kontaktować się telefonicznie z dyspozytorem firmy kurierskiej.

 

 

Dostawa Pocztą Polską - W tym przypadku czas dostawy wynosi od 2 do 7 dni. Na stronie internetowej Poczty Polskiej istnieje możliwość monitorowania statusu paczek: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ .

 

UWAGA!!!
Odbiór osobisty zamówionego towaru możliwy jest od poniedziałku do piątku TYLKO w godzinach 9.30 - 15.30 w siedzibie firmy.